Co je dobré vědět při výběru dekoračního polštáře?

Tyto dekorační polštáře, vyvinuté právě pro vytvoření správného designu v interiéru Vám pomohou změnit celý pokoj bez jakýchkoli jiných zásadních změn. Stačí jen správně zvolit druh dekoračního polštáře vzhledem k Vaší osobnosti a tím jak jsou měkké, a barevné tu místnost krásně zútulní a zpohodlní.

Důležité pro výběr dekoračních polštářů jsou jednoznačně barvy. Je třeba správně zakomponovat tmavý polštář do světlého interiéru a naopak. Řídit se v tomto směru můžete barvou koberce, nábytku či malbou na stěnách. Od polštářků tak čekáme, že nám buďto místnost oživí pomocí nejrůznějších vzorů, či barev, nebo naopak zklidní již celkem živý prostor.

Pro děti či filmové fanoušky se do pokoje hodí série našich filmových hrdinů. Máte-li rádi zvířátka, nabízíme Vám i jedinečné polštářky se zvířecími motivy. Ať už černobíle sladěné či v duhových barvičkách pro zpříjemnění chvil u Vás doma.

Do převážně barevného interiéru, který jste zvýraznili za pomocí jiných prvků, nežli polštářů, jsme vymysleli polštáře s nápisy, které se krásně hodí do již živého prostoru a nijak neurazí.

Je třeba taky sladit polštáře mezi sebou. V místnosti by se měly objevovat polštáře se stejnými vzory a motivy. Nikdy to nijak nemíchat. Prostředí by mohlo vyvolat částečný neklid a vytvořili byste si tak chaos a dojem neuspořádaného interiéru.

Pokud si nevíte rady při volbě toho pravého polštáře neváhejte nás kontaktovat. Další dotazy, či rady Vám rádi zodpovíme. J

 

 

 

SPRÁVNÁ PÉČE :

 

Jelikož jsou naše polštáře vyrobeny ze 100% bavlny, jsou jemné a příjemné na dotek.

Aby však vydržely co nejdéle krásné a jemné, je třeba dodržovat pár bodů a dávat jim dostatečnou péči.

 

Pokud tyto body budete dodržovat, nemusíte se bát ani o potisk ani o povlak polštáře. Obojí je totiž tvořeno ručně, proto hlavně u potahu se rozměry mohou malinko lišit a vzhledem na spolehlivost barvocitu monitoru i barva polštáře může mít ve skutečnosti trosku jiný odstín.

  

 

POVLAKY NA POLŠTÁŘ:     

              Před vložením do pračky povlak převraťte naruby, potiskem dovnitř. Chráníte tak jeho výdrž. Ideální teplota jejich praní je 30°C. Rozhodně nežehlit, nijak chemicky nebělit, či nečistit (tzn. bez aviváže či dalších chemických prostředků)  a nedávat do sušičky. 

 

 

POLŠTÁŘ Z UMĚLÉHO VLÁKNA:

           Jediný rozdíl v praní polštáře od povlaku je, že ideální teplota u praní polštáře je 40°C. Jinak pokud budete dodržovat stejné postupy jako u povlaku, zaručujeme Vám výdrž nadýchaného polštáře. J